وبینار OKR برای برنامه ریزی و هدف گذاری بهتر

 

okr برای برنامه ریزی و هدف گذاری بهتر

هر سازمانی برای خود اهداف و چشم اندازی دارد. دستیابی به اهداف در سازمان کار دشواری است و لازمه ی آن برنامه ریزی دقیق و هدف گذاری مناسب است. این روزها ابزارها و روش های زیادی برای هدف گذاری و برنامه ریزی وجود دارد که okr یکی از بهترین ابزارهای روز دنیا و روشی است که بزرگترین شرکت ها و سازمان های دنیا از آن استفاده می کنند. آشنایی با این روش، که نه تنها در سطح سازمان بلکه در سطح تیم و فرد هم قابل استفاده است، می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کننده باشد و یک مهارت و دانش جدید به شما اضافه کند.

وبینار پیش رو با هدف آشنایی افراد، با تاثیرات okr برای برنامه ریزی و هدف گذاری بهتر برگزار خواهد شد. همانطور که در بخش سرفصل ها آمده، این وبینار شما را با کلیت موضوع okr آشنا خواهد کرد و جزییات و نکات زیادی در این مورد عنوان خواهد شد. 

هدف سنج با افتخار ارائه دهنده کارگاه های آموزشی رایگان در زمینه OKR و KPI است. آرمان ما در هدف سنج بهبود دانش عمومی در مورد مسائل روز حوزه برنامه ریزی است. شما با کلیک کردن روی تصویر زیر میتوانید از نزدیک ترین کارگاه های آموزشی ما مطلع شوید. کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.