استقرار OKR در سازمان با نرم افزار هدف سنج

اهداف و نتایج کلیدی  (OKR) یک چارچوب تعیین هدف است که به سازمان ها کمک می کند تا اهداف را تعریف و نتیجه را پیگیری کنند. این چارچوب برای کمک به سازمان ها در ایجاد اهداف دور از دسترس در بازه زمانی کوتاهی (چند روزه به جای چند ماهه) طراحی شده است.

OKR از دهه ۱۹۷۰ میلادی شروع شده است. این مفهوم توسط اندی گروو شکل گرفت، اما توسط جان دوئر، که یکی از اولین سرمایه گذاران گوگل بود، محبوبیت پیدا کرد. OKR به سرعت مورد توجه گوگل و شرکت هایی مانند LinkedIn ،Twitter ،Dropbox ،Spotify ، Airbnb و Uber قرار گرفت.

بنیان گذار OKR (جان دوئر) قصد داشت با پیاده سازی این روش در سازمان ها به این دو سوال مهم پاسخ دهد : به چه جایی میخواهیم برسیم؟ و چگونه میخواهیم به آنجا برسیم؟

در OKR اهداف باید چالشی ، کیفی و محدود به زمان تعیین شوند و نتایج کلیدی کمی و قابل اندازه گیری تدوین شوند.

نرم افزار هدف سنج از بهترین نرم افزارهای OKR است که متناسب با نیازهای کشورمان بومی سازی شده است. در این کارگاه قصد داریم نحوه کار با این نرم افزار و مزایای آن را برایتان تشریح کنیم.

مزایای نرم افزار OKR هدف سنج:

  • سادگی و درک محیط کار برای همه ی کارکنان و مدیریت
  • امکان نظارت و بررسی عملکرد کل تیم
  • امکان تعیین اهداف سالانه و فصلی برای مجموعه
  • امکان ارتباط بین تیمی و بین افراد و قابلیت تبریک گفتن به افراد موفق در رسیدن به هدف
  • سهولت کاربری و user friendly بودن نرم افزار هدف سنج
  • امکان customize کردن نرم افزار برای سازمان شما

هدف سنج با افتخار ارائه دهنده کارگاه های آموزشی رایگان در زمینه OKR و KPI است. آرمان ما در هدف سنج بهبود دانش عمومی در مورد مسائل روز حوزه برنامه ریزی است. شما با کلیک کردن روی تصویر زیر میتوانید از نزدیک ترین کارگاه های آموزشی ما مطلع شوید. کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

کارگاه های آموزشی OKR
خانه درباره ماخدماتتماس
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است