درباره ما

در مسیر رسیدن به اهداف

کنار شما هستیم

سهولت دستیابی به اهدافتان را با ما تجربه کنید

 

هدف سنج ارائه دهنده بهترین نرم افزار مدیریت تیم آنلاین و ابزاری برای دورکاری است که کارهای خلاقانه ای در حیطه مدیریت انجام می دهد. این نرم افزار شامل فازهای هدف گذاری(OKR)، اجرا(task management) و ارزیابی عملکرد (KPI)می باشد تا شما را در چابک سازی روزافزون تیم هایتان یاری رساند.
هدف سنج همواره متشکل از مشاورین و مدرسان مجرب و با انگیزه است که ارائه دهنده ی دوره های آموزشی مدیریتی و مشاوره های سازمانی می باشد.

زمینه های کاری ما

ارائه ی خدمات مشاوره، دوره های آموزشی، راهکارهای نرم افزاری برنامه ریزی و هدف گذاری و پایش مستمر هدف گذاری و برنامه ریزی از جمله خدمات تیم هدف سنج است.

90%

ارائه خدمات مشاوره برنامه ریزی

80%

برگزاری دوره های آموزشی

100%

راهکارهای نرم افزاری برنامه ریزی و هدفگذاری

92%

پایش مستمر هدف گذاری و برنامه ریزی

هدف سنج یکی از محصولات و نرم افزار های ابری شرکت مدیریت روشمند  می باشد که  برای  چابک سازی فرد ، تیم و سازمان طراحی شده است . محصولات نرم افزاری شرکت مدیریت روشمند حاصل ۱۵ سال سابقه این شرکت در حوزه به روز ترین متدهای برنامه ریزی استراتژی ، مشاوره مدیریت ، پیاده سازی و اجرای برنامه و استراتژی های سازمان در بزرگترین سازمان ها و ارگان ها می باشد. شرکت مدیریت روشمند به صورت تخصصی در زمینه های مدیریت استراتژیک ، ارزیابی عملکرد و بهبود عملکرد ، تحول دیجیتال و … فعالیت می کند

مختصری از مشتریان مدیریت روشمند :

 

خانه درباره ماخدماتتماس
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است