طرح تضمینی OKR

مشاور OKR

پیاده سازی برنامه ریزی OKR بدون نرم افزار OKR غیرممکن و بدون Coaching OKR محال است. زیرا Coach OKR سالها فرآیند برنامه ریزی OKR را در سازمان های مختلف پیاده سازی کرده و یک فرد خبره در حوزه مشاوره OKR است که می تواند این فرآیند برنامه ریزی را متناسب با نیازهای سازمانتان در آن مستقر کند. مشاور OKR در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند، آنها دقیقا نیاز شما را می دانند.

یکی از اشتباهات سازمان ها در پیاده سازی OKR عدم استفاده از مشاور OKR است ، مشاور OKR علاوه بر اینکه درک بهتری از جایگاه OKR در سازمان شما دارد، نیازهای نهان سازمانتان که در پیاده سازی OKR تاثیر گذار هستند را نیز می داند. OKR coach در فرآیند انتخاب OKR های تک تک افراد به شما کمک می کند و فرآیند همسوسازی OKR ها را به نحو احسن انجام می دهد.

مشاورین OKR نقاط کوری را در پیاده سازی و استقرار OKR می بینند که شما نمی بینید پس شما هم مانند ده ها استارتاپ دیگر باید از Coach های OKR در سازمانتان کمک بگیرید و فرآیند OKR را به درستی پیاده سازی کنید.

اهداف و نتایج کلیدی (OKR) یک چارچوب تعیین هدف است که به سازمان ها کمک می کند تا اهداف را تعریف و نتیجه را پیگیری کنند. این چارچوب برای کمک به سازمان ها در ایجاد اهداف دور از دسترس در بازه زمانی کوتاهی طراحی شده است. شیوه نوین برنامه ریزی OKR باعث افزایش همسویی تلاش های تک تک افراد در راستای اهداف کلی سازمانی می شود و در نتیجه هماهنگی را در سازمان افزایش می دهد.

هدف سنج در راستای توسعه بهینه برنامه ریزی OKR در تمامی سازمان های کشور قصد دارد با اجرای طرح تضمینی مشاوره OKR با قیمت معقول به جامعه سازمان های ایرانی کمک کند. در این طرح شما در صورت عدم رضایت از فرآیند مشاوره OKR می توانید وجه پرداختی تان را به طور کامل مسترد کنید.

برای دریافت جزئیات بیشتر این طرح اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید یا با شماره ۰۲۱۸۶۰۲۱۴۵۱ تماس حاصل فرمایید.

 

خانه درباره ماخدماتتماس
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است