برترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه

شنبه را کنار بگذارید! همین الان برترین اپلیکیشن های برنامه ریزی سال ۲۰۲۱ را امتحان کنید. به برنامه هایتان متعهد تر شوید و بیشترین اهداف ممکن را به دست آورید.

بارها شده که به خودمان وعده برنامه ریزی و انجام کارها را در شنبه داده ایم. دیگر وقت آن رسیده که دست از سر شنبه های بیچاره برداریم. و همین الان با نصب اپلیکیشن هایی برنامه ریزی را انجام بدهیم. بیشتر بخوانید. چرا برنامه هایمان به معضل های زندگی مان تبدیل می شوند؟

بسیاری از مردم به سختی می توانند خودشان برای حجم انبوهی از کارهایشان برنامه ریزی کنند. اگر از این دسته از مردم هستید اصلا نگران نباشید! فقط کافی است اپلیکیشن برنامه ریزی مناسب خودتان را پیدا کنید. در این مقاله کاربردی برترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه را به شما معرفی می کنیم. با امتحان کردن این اپلیکیشن ها ، برنامه ریز مناسب خودتان را پیدا کنید.

برترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه :

۱)Wunderlist : هنگامی که به یک ابزار مدیریت وظایف کاملاً پلتفرمی و غنی از ویژگی نیاز دارید ، سخت می توانید برنامه ای پیدا کنید که Wunderlist را شکست دهد. این پلتفرم حول مفهوم لیست کارها طراحی شده است اما کارهای بیشتری می توانید با این برنامه انجام دهید. با Wunderlist می توانید پوشه هایی ایجاد کنید و کارهایتان را دسته بندی کنید. همچنین می توانید لیست های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در کارهای گروهها همکاری کنید. حتی با استفاده از این برنامه می توانید برای بهبود کار تیمی با اعضای دیگر در برنامه Wunderlist ارتباط برقرار کنید.

Wunderlist یک گزینه عالی برای افراد و کل تیم هایی است که باید کار و زندگی شخصی خود را مدیریت کنند. این برنامه در نسخه های اندروید ، ios ، وب و ویندوز موجود است.

۲)Todoists : این برنامه هم نسخه اندروید دارد و هم نسخه آیفون. ویژگی قابل توجه Todoists این است که می توانید هم به صورت گروهی و هم به صورت شخصی از آن استفاده کنید.

ویژگی های اصلی Todoists ، عبارتند از :

  • مهلت ها و یادآوری ها: برای اطمینان از اینکه همه چیز را حفظ می کنید ، ضرب الاجل ها را تعیین کنید. مهلت های مشخص برای کارهایتان تدوین کنید.
  • پروژه ها و اهداف: ایجاد و مدیریت پروژه ها با کارهای فرعی ، تعیین اهداف و پیگیری پیشرفت.
  • کارهای برجسته: مهمترین کارها را با سطح اولویت کدگذاری شده بر روی رنگ برجسته کنید.
  • گزارش ها: با گزارشات پیشرفت خود را پیگیری کنید و برای هدف قرار دادن اهداف Todoist Karma امتیاز کسب کنید.

۳)Anydo : اگر به دنبال برنامه مدیریت کار هستید که در ساعت های هوشمند موجود باشد. این برنامه یکی از معدود گزینه های شما خواهد بود و خوشبختانه گزینه بسیار خوبی است. Anydo رابط کاربری آسان و عملکردی روان دارد. این برنامه در نسخه های اندروید ، ios ، وب و ویندوز موجود است.

شما تمام ویژگی های اساسی مورد انتظار را از ابزاری مانند این به دست میاورید. ویژگی هایی مثل لیست کارها ، مدیریت وظایف ، تنظیم یادآوری و … . با این حال ، تقویم و برنامه ریزی های روزانه ویژگی های بسیار عالی ای هستند که Anydo علاوه بر ویژگی های اصلی مورد انتظار ، آنها را دارد.

۴)WeDo : WeDo در ابتدا برای دانشجویان طراحی شد. اما به یک ابزار مدیریت کار و زندگی مناسب برای افراد حرفه ای نیز تبدیل شده است. تأکید بر این است که تعادل بین زندگی کاری و زندگی شخصی با WeDo به وجود آید.

جدا از ایجاد وظایف ، تعیین موعد مقرر و همه موارد معمول که از یک برنامه مدیریت کار انتظار دارید ، WeDo می خواهد به شما در ایجاد عادت های خوب کمک کند و می توانید لیست عادت های جداگانه ایجاد کنید.

ویژگی جالب دیگر این برنامه این است که WeDo بعد از اتمام کارها از شما میپرسد ، انجام کارها چه مدت طول کشید و شما چه احساسی نسبت به آنها دارید. همه اینها به داده های گزارش شما اضافه می شوند و می توانید ببینید که سرعت و حتی خلق و خوی شما در مورد تکرار وظایف و جنبه های زندگی (کار ، رژیم ، ورزش و غیره) چگونه بهبود می یابد.

تیم هدف سنج در این مقاله با پیشنهاد دادن برترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه سال ۲۰۲۱ ، شما را در مسیر انتخاب بهترین برنامه ریز خودتان قرار داده است. فقط کافی است این اپلیکیشن ها را امتحان کنید. و بعد از امتحان کردن آنها ، تجربیاتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برای برنامه ریزی روزانه تان به یک نرم افزار آنلاین نیاز دارید که هر روز آپدیت شود؟هدف سنج را امتحان کنید.

هدف سنج ابزار برنامه ریزی فردی و سازمانی مبتنی بر روش OKR است. با استفاده از سایت ما دیگر نیازی به نرم افزارهای برنامه ریزی روزانه ندارید. هدف سنج خودش همه کارا رو براتون می کنه! همین الان رایگان شروع کنید.

‫2/5 ‫(1 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *