10 سایتی که مدیران موفق از استفاده میکنند

برای یک مدیریت عالی نیازمند ابزار هایی هستیم؛ مانند نرم افزار های مرتبط و کارا، آشنایی با مدیریت وظایف و مدیریت سازمانی و عملیاتی کردن آنها و غیره.

یکی دیگر ابزارهای بسیار کمک کننده در مدیریت، آشنایی با سایت هایی است که در زمینه مدیریت فعالیت میکنند. آشنایی با این سایت ها و عضویت در خبرنامه آنها باعث میشود تا با استفاده از مقالات و موضوعات آنها، به عنوان یک مدیر به روز باشید.

اگر به عنوان یک مدیر علاقه مند به آشنایی با این سایت ها هستید و یا میخواهید با این ابزار مورد نیاز مدیریت برای بالا بردن توانایی های خود، آشنا شوید، با ما همراه باشید تا با ۱۰ سایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند آشنا شوید.

معرفی سایت ها

هر کسی اعم از مدیر و غیر آن، نیازمند آموزش هایی است که میتواند از کانال هایی مانند udemy، skillshare و… برطرف شود؛ اما برای یادگیری مهارت هایی که مخصوص مدیریت است، سایت های ویژه ای وجود دارند که در این بخش به معرفی ۱۰ سایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند، می پردازیم.

سایت tanveer Naseer

همان طور میدانید یکی از مهم ترین توانایی هایی که یک مدیر خوب به آن نیاز دارد، مهارت رهبری است. tanveer naseer یکی از ۱۰ وبسایتی است مدیران موفق از آن استفاده میکنند و به شما کمک میکند تا علاوه بر کسسب این مهارت، یک محیط کاری موفق را نیز ایجاد کنید.

هم چنین پیدا کردن انگیزه کارکنان و چگونگی افزایش بهره وری آنان، از دیگر مزایای این سایت است.

سایتی که مدیران موفق از آن ها استفاده میکنند

سایت mike blog

حتما اسم کتاب های معروفی مانند “profit first” و “the pumpkin plan” را شنیده اید. حال نویسنده آنها، وبلاگی را راه اندازی کرده است که در آن اطلاعات تجاری را منتشر میکند. همین طور اطلاعات دیگری در زمینه های فناوری کسب و کار، استراتژی رشد و … نیز  در این سایت منتشر میشود.

اگر به دنبال مجموعه ای قابل اعتماد و کامل از اطلاعات مورد نیازتان هستید، mike blog میتواند انتخاب مناسبی باشد.

سایت lead change

اگر شما مدیر یک کسب و کار کوچک مخصوصا استارتاپ های نوپا هستید، سومین سایت از ۱۰ وبسایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند، یعنی lead change به کمک شما می آید. با همراهی وکمک این سایت میتوانید به یک مدیر و رهبر بزرگ تبدیل شوید.

در این سایت شما با صاحبان سایر مشاغل، مدیر عامل ها و حتی کارمندان میتوانید مراوده داشته باشید. هم چنین از تجربیات و ایده های آن ها نیز بهره ببرید.

 

سایت the chief happiness officer blog

همه میدانیم که محیط های کاری، عموما محیط هایی خشک و جدی است. عملا میتوان گفت که شادی جای زیادی در این محیط ها ندارد.

اما موسسان the chief happiness officer blog به دنبال آن هستند که به شما کمک کنند تا محل کار خود را به یک محیط شاد تبدیل کنید؛ زیرا که بخش مهمی از زندگی آدمی در محل کار میگذرد و تبدیل این محل به یک محیط شاد میتواند تاثیر چشم گیری در بالا بردن بهره وری افراد داشته باشد.

سایت lead on purpose

یک دیگر از ۱۰ وبسایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند، lead on purpose است. همان طور که میدانید یکی از بخش های مهم مدیریت، مدیریت محصول است. باید گفت که تمرکز lead on purpose بر این مهم است که میتواند کمک خوبی به شما بکند. همین طور شما میتوانید در این وبسایت اطلاعاتی دیگری نظیر رهبری، نوآوری و تیم سازی را نیز به دست آورید.

سایت the science of people

یک فاکتور مهم برای مدیران، داشتن هوش هیجانی بالا است. بخشی از این هوش ذاتی است و از بعد از تولد در آدمی وجود دارد. اما بخش دیگر آن اکتسابی است.

از این رو ششمین وبسایت از ۱۰ وبسایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند، یعنی the science of people با ویدئو های خود به شما کمک میکند که هوش هیجانی خود را بالا برده و آن را تقویت کنید.

سایت Harvard business publishing

شاید بتوان گفت که هاروارد معروف ترین و بهترین دانشگاه دنیا ست. مدرسه بازرگانی هاروارد انتشارات و سایتی به نام  Harvard business publishing دارد که در آن به بررسی اغلب موضوعات مدیریتی از جمله مدیریت استعداد و فرهنگ محل کار می پردازند.

اهداف و رسالتهای این مورد از ۱۰ سایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند، در ادامه آمده است. از جمله آنها میتوان به ایجاد تغییر در دنیای تجارت و ترویج یادگیری اشاره کرد.

سایت lolly daskal

اگر شما یک خانم مدیر باشید حتما با چالش های متفاوتی رو به رو شده اید. چالش هایی که معمولا برای مدیران دیگر وجود ندارد. در نتیجه شما برای طی این مسیر نیازمند یک مشاور و همراه هستید که lolly daskal میتواند به شما کمک کند.

سایتی برای مدیران موفق

سایت سازمان مدیریت صنعتی

یکی دیگر از ۱۰ سایتی که مدیرام موفق از آنها استفاده میکنند، سایت سازمان مدیریت صنعتی است. این سایت، یک سایت ایرانی و فارسی زبان است که میتوان در آن آخرین کتاب ها، مقالات و تحقیقات منتشر شده را مشاهده نمود. هم چنین میتوان از دوره های تهیه شده نیز بهره برد.

سایت هدف سنج

آخرین وبسایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند، هدف سنج است. اگر خواندن مقالات و یا تماشای فیلم های آموزشی به زبان انگلیسی برایتان دشوار است، هدف سنج میتواند بسیار کارا باشد. این سایت، یک سایت فارسی است که در آن به روز ترین مقالات و فیلم های آموزشی وجود دارد و شما میتوانید علاوه بر استفاده از آنها، از نرم افزار okr و مدیریت وظایف آن ها نیز استفاده کنید.

با استفاده از هدف سنج مقالات و فیلم های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد و استفاده از نرم افزار okr  تهیه شده در این سایت، میتوانید با همکاری تیم هدف سنج اهداف مناسب سازمانتان را تعریف کرده و در جهت رسیدن به آنها تلاش کنید. هم چنین بخش مدیریت وظایف این امکان را به شما میدهد تا وظایف تعریف شده برای افراد و تیم های حاضر در سازمان را به آن ها یادآور شده و از پیشرفت آن بطور دقیق اطلاع پیدا کنید.

کلام آخر این که به عنوان یک مدیری که نیازمند مهارت های فراوان و اطلاعات به روز می باشد، این ۱۰ وبسایتی که مدیران موفق از آنها استفاده میکنند، بسیار کاراست اما سایت هدف سنج یک انتخاب مناسب تر است که علاوه بر بهبود مهارت ها و اطلاعات شما، میتواند با نرم افزار خود مدیریت را برای شما آسان کند.

منابع

https://cmoe.com/

https://kashanu.ac.ir/

‫0/5 ‫(0 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماخدماتتماس
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است