۱۰ نرم افزار برتر مدیریت کسب و کار در سال ۲۰۲۱

نرم افزار مدیریت کسب و کار

نرم افزار مدیریت کسب و کار


به طور سنتی مشاغل برای مدیریت وظایف خود به افراد و کتاب ها متکی بودند. از زمان ظهور رایانه ها، شرکت ها نرم افزار مدیریت کسب و کار را به عنوان یک لایه پشتیبانی اضافی برای سازماندهی حجم کار، کاهش هزینه ها، خودکار کردن وظایف و مدیریت بهتر زمان خود به این ترکیب اضافه کردند. 

نرم افزار مدیریت کسب و کار

چه درحال اداره یک استارتاپ  و چه یک شرکت تجاری باشید، رسیدگی و برسی چندین مورد به‌طور همزمان میتواند بازده‌ی کاری شمارا پایین بیاورد. به همین دلیل شما به نرم افزار مدیریت کسب و کار نیاز پیدا میکنید تا به راحتی و با بازده بالاتری به فعالیت های روزانه ی خود برسید. برای کمک به شما برای انتخاب یک نرم افزار از مابین نرم افزار های متعددی که امروزه معرفی شده است، فهرستی از بهترین نرم افزار ها مدیریت کسب و کار  را جمع آوری کردیم.

نرم افزار MONDAY

این نرم افزار به شما کمک میکند تا تمام فعالیت های روزمره نجاری را به راحتی مدیریت کنید. این نرم افزار همچنین ویژگی ها و قابلیت هایی را برای خودکارسازی گردش کار، متمرکز کردن فرآیندها و به دست آوردن بینش در مورد پروژه ها فراهم می کند.

نرم-افزار-مدیریت-کسب-کار-monday

Monday  همچنین دارای قابلیت هایی برای برنامه ریزی پروژه، وظایف تیمی و جدول زمانی پروژه است، این به شما کمک می کند تا کارهای تکراری را خودکار کنید.  همچنان این نرم افزار امنیت را از طریق احراز هویت دو مرحله ای، با استفاده از احراز هویت گوگل فراهم می کند.

نرم افزار ClickUP

 یک ابزار مدیریت پروژه با کاربری آسان است که برای مدیریت کارآمد تمام وظایف مرتبط با کسب و کار طراحی شده است، چه مالک کسب و کار، مدیر پروژه یا عضو تیم باشید، ClickUp به شما این امکان را می دهد که چندین پروژه را همزمان انجام دهید.

نرم-افزار-مدیریت-کسب-و-کار-clickup

در این نرم افزار می توانید الگوها، اولویت ها و اعلان ها را تنظیم کنید. ClickUp را میتوان یک نرم افزار مدیریت کسب و کار خوب و جامع معرفی کرد.

نرم افزار Nitfy

یک مرکز همکاری است که به تیم ها کمک می کند پروژه های خود را در یک ابزار برنامه ریزی، پیگیری و تحویل دهند. بار کاری را هم برای تیم ها و هم برای مشتریانشان روشن می کند.

چندین نکته در مورد این نرم افزار

 • گزارش خودکار وضعیت پروژه بر اساس تکمیل کار
 • نقاط عطف پروژه برای شفاف سازی اهداف پروژه
 • ردیاب زمان داخلی برای ردیابی کار قابل پرداخت بین اعضا

Nifty قطعا یک ابزار همه جانبه است که برای تیم های سریع کار می کند. با استفاده از همه ویژگی های آن، دید کلی واضح تری از حجم کاری پروژه خود، زمان صرف شده برای کارهای خاص خواهید داشت، که به شما کمک می کند هم زمان و هم منابع خود را بهتر تخصیص دهید.

نرم افزار Scoro

یک راه حل برای مدیریت پروژه، برنامه ریزی و ردیابی کار، مدیریت مالی، CRM و گزارش کاراست. دارای قابلیت هایی برای مدیریت همه چیز در مورد پروژه است.

برخی ویژگی های این نرم افزار

 • به شما این امکان را می دهد که کار، جلسات و وظایف را تعیین کنید
 • این ابزار می تواند خریدها و هزینه های شما را پیگیری کند
 • این نرم افزار به شما کمک می کند چندین سناریو بودجه و تنظیم نرخ های سفارشی چند ارزی را مقایسه کنید

این نرم افزار مدیریت کسب و کار همچنین به شما در مدیریت مشتریان و پیگیری فروش کمک می کند. می تواند یک گزارش مالی دقیق ارائه دهد. وضعیت بلادرنگ پروژه و یک نمای کلی از کارهای قابل پرداخت و غیرقابل پرداخت توسط scoro ارائه خواهد شد.

نرم افزار Ntask

یک نرم افزار مدیریت پروژه با ویژگی های متعددی که به شما کمک می کند پروژه های تجاری خود را با موفقیت انجام دهید. nTask با ماژول های قدرتمند بومی ارائه می شود که یک راه حل چند بعدی برای تمام نیازهای پروژه شما ارائه می دهد. یک پلتفرم واحد برای برنامه ریزی، همکاری و نظارت بر عملکرد پروژه شما بدون تغییر برنامه. با ،ntask می‌توانید دیدی جامع از آنچه در چرخه عمر پروژه‌تان در پیش است داشته باشید.

از طریق نمودارهای گانت و جدول زمانی داخلی، این ابزار به شما امکان می دهد عملکرد پروژه خود را به طور یکپارچه پیگیری کنید.

چند نکته برای بهرهوری بهتر از این نرم افزار

 • پروژه های خود را از طریق گردش کار سیستماتیک ایجاد و مدیریت کنید که به شما امکان می دهد در طول پروژه چیزهایی را اضافه کنید
 • از آن به عنوان یک برنامه لیست کارها استفاده کنید و وظایف را فوراً به اعضای تیم خود محول کنید و نقش ها را شفاف کنید
 • با ثبت خطرات زودتر در چرخه عمر پروژه، از پروژه خود در برابر خطرات احتمالی محافظت کنید

نرم افزار Process Bliss

یک ابزار نرم افزار مدیریت کسب و کار عالی است که به طرز شگفت انگیزی قدرتمند است ،این  نرم افزار یک مکان برای ایجاد و ذخیره کلیه فرآیندها، رویه ها و سیاست های شرکت فراهم می کند

تیم‌ها می‌توانند برای هر چیزی، از ورود مشتری گرفته تا صورت‌حساب ماهانه، الگوهای تکرارپذیر ایجاد کنند و سپس به راحتی آن‌ها را برای پیشرفت اجرا و پیگیری کنند. تکلیف، اعلان‌ها و گزارش‌دهی همگی خودکار هستند، بنابراین مقدار زیادی در زمان صرفه‌جویی می‌شود.

شما می توانید تعداد زیادی ابزار دیگر را با این نرم افزار جایگزین کنید و شروع آن واقعاً آسان و دارای کاربری آسانی نیز هست.

نرم افزار Zoho One

مجموعه کاملی از برنامه های کاربردی است که به شما در مدیریت کسب و کارتان کمک می کند. این برنامه ها به صورت نسخه بومی و همچنین نسخه موبایل در دسترس هستند. اهمچنین به شما کنترل اداری متمرکز و کنترل های سطح سازمانی می دهد.

قابلیت پشتیبانی از تمامی پلتفرم ها

و همچنین دارای امنیت بالا با استفاده از احراز هویت و ….

نرم افزار Nintex

یک نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار است که به سازمان ها کمک می کند دانش فرآیند را از طریق یک مخزن مرکزی به اشتراک بگذارند.

این نرم افزار مدیریت کسب و کار راه حلی جامع ارائه می دهد که طیف وسیعی از فرآیندها را شامل می شود، از مدیریت اسناد اولیه گرفته تا اتوماسیون گردش کار پیچیده تر و مدیریت ریسک و انطباق داخلی.

ویژگی های کلیدی

 • داشبوردهای شخصی سازی شده
 • برچسب های قابل تنظیم برای شناسایی فرآیندها
 • مدیریت ریسک و انطباق
 • مدیریت خودکار گردش کار
 • مدیریت اسناد

نرم افزار Product Plan

یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت کسب و کار است که می تواند به شما در ایجاد و مدیریت نقشه محصول یا پروژه کمک کند. این ابزار توسط مدیران پروژه ترجیح داده می شود تا یک نقشه راه بصری ایجاد کنند که پروژه های آنها را دنبال کند. از توسعه محصول، تست نرم افزار تا تکمیل پروژه، این ابزار نقشه راه می تواند برای مدیریت پروژه های شما از ابتدا تا انتها استفاده شود.

برای ایجاد یک فعالیت سرگرم کننده در نقشه راه خود می توانید از کدهای رنگی مختلف برای نوار پیشرفت استفاده کنید، نقاط عطف را تعیین کنید و با موارد وابسته با بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز دیگر ارتباط برقرار کنید تا پروژه خود را ثابت کنید.

برخی از ویژگی های این نرم افزار

 • جدول زمانی و نمای فهرست برای نقشه راه بر اساس تاریخ
 • نقاط عطف ایجاد کنید و اتصالات بین نوار وظیفه را تنظیم کنید
 • یک پیوند خصوصی ایجاد کنید و آن را با سهامداران به اشتراک بگذارید
 • دارای کاربری آسان

نرم افزار هدف سنج

به عنوان آخرین نرم افزار مدیریت کسب و کار از این دسته بندی به نرم افزار مدیریتی هدف سنج اشاره میکنیم که دارای اکثریت قابلیت های اپلیکیشن های مدیریتی معرفی شده هست.

نرم-افزار-مدیریت-کسب-و-کار-هدف-سنج

این نرم افزار از شیوه ی مدیریتی OKR  پیروی میکند که برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

 • چشم انداز سازمان حفظ میشود
 • شفافیت داشتن اهداف برای تمامی کارکنان
 • ضبط و اندازه گیری پیشترفت به صورت دوره ای
 • راه مناسبی برای ارزیابی عملکرد سازمان به صورت کلی و جزعی

مورد دیگر این نرم افزار این است که دارای کاربری راحتی برای کاربران فارسی زبان با توجه به فارسی بودن زبان برنامه دارد و کارکنان ارتباط راحتی با بخش های مختلف این نرم افزار دارند.

و همواره پشتیبانی برای راهنمایی سازمان از طرف هدف سنج شرکت را همراهی میکند تا در پایین و بالایی های مسیر شرکت همراه شما باشد.

کلام آخر

این بود جمع آوری برترین نرم افزار های کسب و کار که در دنیا استفاده میشوند

البته که یک مطلب بدیهیست که خیلی از این نرم افزار ها با توجه به دلایل مختلف داخل کشورمان ساپورت نمیشود

که با توجه به این موضوع استفاده از نرم افزار های ایرانی مانند هدف سنچ به صرفه تر و با پشتیبانی قابل دسترس تری هستند و میتوانند با همان بازدهی بلکه بیشتر به شما و کسب و کار شما کمک کنند

و درآخر اینکه در هر کسب و کاری ابزار هایی ازجمله همین نرم افزار مدیریت کسب و کار، برای پیشترفت و بهبود بخشیدن عملکرد سازمان، امروزه در سازمان ها نیاز است.

 

منابع

www.softwaretestinghelp.com

www.ntaskmanager.com

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماخدماتتماس
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است