برنامه ریزی OKR شاهراه کلیدی موفقیت


تعجب می کنید اگر به شما بگویم گوگل تنها یک راه برای موفقیت در کسب و کارش دارد ، راهی که من ، شما یا حتی سازمان های کوچک و بزرگ می توانیم به کمک آن به موفقیت برسیم . راهی ساده که به کمک سایت ما در اختیار همگان قرار می گیرد .

حقیقت این است که تنها راه قطعی رسیدن به اهداف ، چه اهداف فردی و چه اهداف سازمانی ، استفاده از OKR است . گوگل بیش از یک دهه است که به ‌صورت مؤثر از  OKR استفاده می‌کند و استفاده از آن به یک فرهنگ بنیادی در گوگل تبدیل ‌شده است . به‌گونه‌ای که ریک کلا ، یکی از مدیران گوگل ، می‌گوید ” گوگل تا زمانی که  OKRرا اتخاذ نکرد گوگل نبود ” . همچنین OKR به عنوان گزینه اول در سیلیکون ولی ، در نظام برنامه ریزی و سیستم هدف گذاری مورد استفاده قرار گرفته است و در کسب و کارهای سیلیکون ولی ، یک مدل غالب و آزموده شده است .

برنامه ریزی OKR که ما به شما ارائه می دهیم ، راه رسیدن به اهدافتان را سهل و آسان می کند ، همچنین استفاده از این برنامه ریزی در سازمان ها منجر به شفافیت و همسویی کارکنان شده و تعارضات را نیز کاهش می دهد . پس تعلل نکنید و همین الان از فرصت یک ماه استفاده رایگان از خدمات ما استفاده کنید .

منابع :

https://www.workpath.com/

‫0/5 ‫(0 نظر)

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *