نرم افزار مدیریت استارتاپ

نرم افزار مدیریت استارتاپ


مدیریت استارتاپ ها در عصر کنونی بسیار موضوع مهمی است. زیرا امروزه استارتاپ ها بخش وسیعی از صنعت را تشکیل می‌دهند. این کسب و کارهای نوپا برای دوام آوردن در جهان صنعتی امروزه باید هوشمندانه عمل کنند و بی گدار به آب نزنند. چرا که کوچکترین سهل انگاری در مسیر مدیریتی این کسب و کارها منجر به شکست آن‌ها  می‌شود. به همان میزان که ایده‌ها در استارتاپ‌ها خلاقانه و نوپاست، آسیب‌پذیری این کسب و کارها هم بیشتر است. لذا باید شیوه مدیریتی برای استارتاپ‌ها به کار گرفته شود که منجر به ماندگاری و در قدم بعدی باعث افزایش کارایی آن‌ها شود.

همان طور که می‌دانیم نرم افزارها در دنیای امروزی از مهم‌ترین ابزارهای کمکی برای مدیریت، به خصوص مدیریت استارتاپ ها به شمار می‌آید. در این مقاله قصد داریم نرم افزارهایی را معرفی کنیم که در مسیر مدیریتی به کمک مدیران و شناختن آن‌ها برای مدیران استارتاپی الزامی است.

۱)نرم افزار مدیریت استارتاپ startup defender

نرم افزار مدیریت استارتاپstartup-defender

یک برنامه‌ی کوچک بهینه‌ساز و محافظ است . در قسمت Tray ویندوز شما می‌نشیند و دائما برنامه‌های استارتاپ ویندوز شما را به نمایش می‌گذارد. وقتی یک نرم افزار قصد دارد خود را در هر یک از قسمت‌های استارتاپ ویندوز شما جای دهد، Startup Defender محافظ استارتاپ یک پنجره‌ی کوچک باز می‌کند و از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید این برنامه به طور خودکار در استارت آپ اجرا شود یا نه.

همچنین شما می‌توانید هر برنامه‌ای که در ویندوز شما نصب شده است را فعال یا غیرفعال کنید. اگر یک سری برنامه وجود دارد که از مفید یا مضر بودن آن مطلع نیستید، می‌توانید آن را در گوگل جستجو کنید و بعد ازمطمئن شدن از سود یا زیانش آن را وارد استارت آپ یا از آن حذف کنید. برای نرم افزارهای مزاحم که دائما می‌خواهند خودشان را به صورت خودکار در ویندوز اجرا کنند می‌توانید از گزینه‌ی “متوقف کردن خودکار” استفاده کنید. در این صورت Startup Defender بدون این که دیگر از طرف آن‌ها دردسری داشته باشید آن‌ها را به راحتی متوقف می‌کند.

مشخصات نرم افزار  مدیریت استارتاپ Startup Defender:

  • افزایش سرعت سیستم با حذف برنامه‌های ناخواسته از استارتاپ ویندوز
  • مدیریت آسان استارتاپ ویندوز
  • محافطت در زمان واقعی از ویندوز توسط دیوار آتشین مخصوص استارتاپ
  • بهینه‌سازی استارتاپ ویندوز برای اجرای سریع ویندوز
  • تشخیص خودکار برنامه‌هایی که می‌خواهند وارد استارت آپ ویندوز شوند
  • رابط کاربری ساده و پرسرعت
  • حذف تروجان‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی که به صورت خودکار در ویندوز اجرا می شوند
  • نمایش اطلاعات دقیق برنامه‌های موجود در استارتاپ
  • ابزار مدیریت استارتاپ کامل و حرفه‌ای

۲) نرم افزار مدیریت استارتاپ هدف سنج

نرم افزار هدف سنج، نرم افزار مدیریت استارتاپی است که به صورت تخصصی برای پیاده‌سازی OKR  مبتنی بر رویکرد چابک، فعالیت می‌کند. OKR یک چارچوب برای هدف‌گذاری و تعیین اهداف است که با ایجاد اهداف بلند‌پروازانه و تعیین شاخص‌های کلیدی به منظور سنجش عملکرد، اجرایی می‌شود.

نرم افزار مدیریت استارتاپ hadafsanj

مقاله OKR در سایت هدف سنج را بخوانید

از آنجایی که جمع آوری داده‌ها و همچنین طیقه بندی این OKRها کار تقریبا دشواری به نظر می‌رسد نرم افزار هدف سنج به کمک ما می‌آید. به کمک نرم افزار هدف سنج، شما می‌توانید اهداف بلند پروازانه‌ی مربوط به استارتاپ و کسب و کارتان را در یک بازه‌ی سه ماهه مشخص کنید. در قدم بعدی برای اهداف تعیین شده شاخص‌های کلیدی مشخص کنید. به وسیله‌ی این شاخص‌ها عملکرد تیم و سازمان را در مسیر دستیابی به اهداف بسنجید. وظایف و تسک‌های مربوط به افراد و تیم‌ها را سازماندهی کرده و به آن‌ها تخصیص دهید.

با استفاده از این نرم افزار  سازمان شما می‌توانید به صورت مستمر نتیجه تلاش‌های کوچک و بزرگ افراد و تیم‌ها را ببینید .که این امر باعث بالارفتن انگیزه افراد در استارتاپ و کسب و کارتان  می‌شود و همچنین به هم راستاسازی تلاش افراد و تیم‌ها برای رسیدن به هدف تعیین شده، کمک می‌کند.

در حال حاضر هدف سنج این امکان را برای شما فراهم کرده که به مدت ۱۵ روز از این نرم افزار قدرتمند به طور رایگان استفاده نموده و از امکانات بی نهایت آن برای رشد استارتاپ و کسب و کارتان بهره ببرید.

۳) نرم افزار مدیریت استارتاپ LivePlan

کسب و کار خود را برنامه‌ریزی کنید، سرمایه‌گذاری کنید و رشد دهید. به راحتی یک طرح کسب و کار بنویسید، تامین مالی را تضمین کنید، و بینش‌هایی را به دست آورید تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. LivePlan به شما کمک می‌کند تا در مورد تمام جنبه‌های کسب و کار خود فکر کنید؛ بنابراین احتمال موفقیت شما دو برابر بیشتر است.

نرم افزار مدیریت استارتاپ liveplan

این نرم افزار از راه‌های زیر به شما کمک می‌کند:

از ۵۰۰+ نمونه برنامه الهام بگیرید

صدها نمونه طرح تجاری را که هر صنعت قابل تصوری را پوشش می‌دهد، مرور کنید. این به شما کمک می‌کند تا تصور کنید برنامه تکمیل شده شما چگونه باید باشد.

با راهنمایی متخصصین سریعتر کار را تمام کنید

دستورالعمل‌های گام به گام را دنبال کنید که به شما نشان می‌دهد در هر بخش از برنامه خود چه بنویسید. تعاریف اصطلاحات کلیدی و آموزش‌های ویدئویی فرآیند برنامه ریزی را ساده می‌کند.

ایده‌های خود را سازماندهی و مطرح کنید

با ایجاد صفحه تک صفحه، ایده‌های خود را در ۳۰ دقیقه روشن و بررسی کنید. سپس از آن برای توضیح آسان فرصت‌های تجاری خود برای سرمایه‌گذاران استفاده کنید.

گزارش های مالی دقیق بسازید

دیگر با صفحات گسترده مزاحم نشوید. LivePlan شما را از طریق یک فرآیند ساده برای ایجاد پیش بینی ها و گزارش های مالی برای طرح کسب و کار خود راهنمایی می کند.

۴) نرم افزار مدیریت استارتاپ IdeaBuddy

اگر یک ایده پیشگامانه دارید، اما احساس می‌کنید گم شده‌اید، تنها هستید یا فقط مطمئن نیستید که اجرای شما خواسته‌تان از ایده‌تان را برآورده می‌کند، IdeaBuddy راه شما را از ایده تا تکمیل روشن می‌کند.

این برنامه در قدم‌های متفاوت همراه شما خواهد بود. در ادامه چند مورد از کارکردهای آن را بیان می‌کنیم:

طرح ایده:

ایده خود را بسازید. تمام نکات مهم روی یک بوم تجاری را پوشش دهید. همچنین به شما امکان می‌دهد به راحتی با دوستان و شرکای خود طوفان فکری کنید.

راهنمای کسب و کار:

ایده خود را به یک تجارت تبدیل کنید. یک راهنمای گام به گام برای شما در تمام مراحل توسعه، از ایده اولیه تا اجرا، موجود است. بنابراین از هیچ کدام از جزئیات مهم کار غافل نخواهید شد.

نرم افزار مدیریت استارتاپ ideabuddyطرح مالی:

به راحتی پیش بینی‌های مالی انجام دهید. یک برنامه مالی حرفه‌ای بسازید، پیش بینی دقیق سود و زیان (P&L) را انجام دهید و پیش بینی جریان نقدی خود را در یک نگاه مشاهده کنید.

نرم افزار مدیریت استارتاپ ideabuddy4-طرح کسب و کار:

یک طرح تجاری مدرن تهیه کنید. به طور کلی می‌توان گفت IdeaBuddy کل ایده را مستند کرده. یک طرح تجاری داخلی ایجاد می@کند که می‌توانید آن را به شرکا و سرمایه‌گذاران بالقوه ارائه دهید و ایده خود را به اجرای حقیقی نزدیک‌تر سازید.

۵)نرم افزار مدیریت استارتاپ Aha

این نرم افزار مجموعه‌ای کامل از مدیریت محصول برای تعیین استراتژی، ثبت ایده‌ها، امتیاز دهی به ویژگی‌ها و به اشتراک گذاری برنامه‌های بصری است. این برنامه شامل ایده‌های ضروری برای بازخورد جمع آوری اطلاعات بیش از ۵،۰۰۰ شرکت و ۵۰۰،۰۰۰ کاربر است که به این نرم افزار اعتماد کردند تا محصولات دوست داشتنی بسازند. این برنامه در قدم‌های زیر همراه شما خواهد بود:

استراتژی

برای رسیدن باید بدانید کجا می‌روید. اهداف و ابتکارات را در اولویت قرار دهید تا “موضوع قرمز استراتژی” را از طریق نقشه راه خود به کار واقعی پیوند دهید.

نرم افزار مدیریت استارتاپ Ahaکار را تعریف کنید

دقیقاً آنچه را که باید تکمیل شود را در یک مکان توضیح دهید. کارت‌ها را به ترتیب اولویت بکشید و سریع وارد شوید تا اطلاعات بیشتر داشته باشید و وضعیت را به روز کنید.

برای موفقیت برنامه ریزی کنید

زمان و میزان پیشرفت ابتکارات، راه اندازی‌ها و پروژه‌های مهم را مشاهده کنید. با پیگیری تحویل‌ها و وابستگی‌ها در بین تیم‌ها، می‌توانید به موقع هر کاری را تحویل دهید.

نرم افزار مدیریت استارتاپ Ahaایده‌های انبوه

ایده‌های مشتری و همکاران را در یک مکان از طریق یک پورتال با مارک سفارشی ثبت کنید. آن‌ها را از نظر ارزش و تلاش رتبه بندی کنید. بهترین آن‌ها را مستقیماً به نقشه راه خود معرفی کنید.

۶) نرم افزار مدیریت استارتاپ Planium Pro

Planium Pro یک نرم افزار برنامه‌ریزی تجاری مبتنی بر رایانش ابری است. که برای کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط ​​طراحی برنامه‌های تجاری استراتژیک طراحی شده است. این پلتفرم متمرکز، کاربران را قادر می‌سازد تا فرصت‌های منحصر به فرد بازار را شناسایی، معیارهای رقبا را تعیین کرده و استراتژی‌های بازاریابی را آزمایش کنند.

نرم افزار مدیریت استارتاپ planning-proبا مدل‌های بازاریابی Planium Pro، شما می‌توانید با ارزیابی عواملی مانند رقابت بازار، اشباع و تنوع، و همچنین رشد صنعت و تفاوت کیفیت، سودآوری بالقوه را برای بازارهای مورد نظر خود ترسیم کنید. مدیران می‌توانند از نگاشت تجزیه و تحلیل رقبا برای مقایسه قیمت‌ها، موقعیت‌ها و عملکرد استفاده کنند. ابزارهای پیش بینی مالی از الگوریتم‌هایی برای تجزیه و تحلیل حساسیت‌ها، ارزیابی خطرات و اندازه گیری نتایج احتمالی استفاده می‌کنند.

این نرم افزار مدیران را قادر می‌سازد تا فرآیندهای معمول و رویه‌های عملیاتی از سراسر سازمان، از جمله بازاریابی، عملیات، منابع انسانی، نوآوری، امور مالی و موارد دیگر را در یک بستر متمرکز، ادغام کنند. این راه حل همچنین به مشاغل کمک می‌کند تا منابع داخلی را بهینه کند. همچنین این امکان را می دهد تا بتوانند پیش بینی‌هایی را برای تقاضاهای آینده ایجاد کنند. داشبوردهای Planium Pro و گزارش‌های سفارشی به کاربران اجازه می‌دهد تا داده ها را با گزارشات شخصی گرافیکی بصری مقایسه کنند.

۷) نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheet

Smartsheet یک برنامه ابری (SaaS) برای مدیریت کار و همکاری است که بیش از ۸۰۰۰۰ کسب و کار و میلیون‌ها کاربر در بیش از ۱۷۵ کشور به آن اعتماد دارند. با توجه به ویژگی‌های مدیریت پروژه آنلاین، همکاری و اشتراک‌گذاری فایل، برنامه کاربردی صفحه‌ی گسترده بصری Smartsheet به طور گسترده برای ردیابی و مدیریت انواع مختلف کار از جمله.: پروژه‌های تیمی و لیست وظایف، اطلاعات مشتری، برنامه‌ریزی رویدادها و کسب و کار استفاده می‌شود.

نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheetفرآیندهای پلت فرم Smartsheet ابزارهایی برای اتوماسیون گردش کار، همکاری محتوا، مدیریت فرم‌ها، مدیریت پروژه، ثبت فعالیت، زمان بندی، ردیابی داده‌ها در زمان واقعی و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheet2

مشتریان می‌توانند به صورت آنلاین به حساب‌های خود دسترسی داشته باشند. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا سیستم را با گردش کار موجود خود ادغام کنند.

 

نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheet

از سال ۲۰۰۶، Smartsheet یک سابقه اثبات شده برای سهولت استفاده، امنیت و در دسترس بودن سیستم ایجاد کرده است.

همان طور که گفته شد، استفاده از نرم افزارها برای مدیریت یک استارتاپ امری ضروری است. همین طور نرم افزار هدف سنج معرفی شد که نرم افزاری بسیار کارا است. برای استفاده از این نرم افزار از لینک زیر استفاده کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماخدماتتماس
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است