7نرم افزار مدیریت استارتاپ که هر مدیری باید آنها را بشناسد

نرم افزار مدیریت استارتاپ

نرم افزار مدیریت استارتاپ


مدیریت استارتاپ ها در عصر کنونی بسیا موضوع مهمی است. زیرا امروزه استارت اپ ها بخش وسیعی از صنعت را تشکیل می دهند. این کسب و کار های نوپا برای دوام آوردن در جهان صنعتی امروزه باید هوشمندانه عمل کنند و بی گدار به آب نزنند. چرا که کوچکترین سهل انگاری در مسیر مدیریتی این اکسب و کارها منجر به شکست آنها  می شود. به همان میزان که ایده ها در استارتاپ ها خلاقانه و نوپاست، آسیب پذیری این کسب و کارها هم بیشتر است. لذا باید شیوه مدیریتی برای استارتاپ ها به کار گرفته شود که منجر به ماندگاری ودر قدم بعدی باعث افزایش کارایی آنها شود.

همان طور که می دانیم نرم افزارها در دنیای امروزی از مهم ترن ابزارهای کمکی برای مدیریت به خصوص مدیریت استارتاپ ها به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم نرم افزارهایی را معرفی کنیم که در مسیر مدیریتی  به کمک مدیران وشناختن آنها برای مدیران استارتاپی الزامی است.

۱)نرم افزار مدیریت استارتاپ startup defender

نرم افزار مدیریت استارتاپstartup-defender

یک برنامه ی کوچک بهینه ساز و محافظ است . در قسمت Tray ویندوز شما می نشیند و دائما برنامه های استارت آپ ویندوز شما را به نمایش می گذارد.

وقتی یک نرم افزار قصد داشت خود را در هر یک از قسمت های استارت آپ ویندوز شما جای دهد ،Startup Defender محافظ استارت آپ یک پنجره ی کوچک باز می کند و از شما می پرسد که آیا می خواهید این برنامه به طور خودکار در استارت آپ اجرا شود یا نه.

همچنین شما می توانید هر برنامه ای که در ویندوز شما نصب شده است را فعال یا غیرفعال کنید. اگر یک سری برنامه وجود دارد که از مفید یا مضر بودن آن مطلع نیستید می توانید آن را در گوگل جستجو کنید و بعد ازمطمئن شدن از سود یا زیانش آن را وارد استارت آپ یا از آن حذف کنید.

برای نرم افزارهای مزاحم که دائما می خواهند خودشان را به صورت خودکار در ویندوز اجرا کنند می توانید از گزینه ی “متوقف کردن خودکار” استفاده کنید. در این صورت Startup Defender بدون اینکه دیگر از طرف آنها دردسری داشته باشید آنها را به راحتی متوقف می کند.

مشخصات نرم افزار  مدیریت استارتاپ Startup Defender :

افزایش سرعت سیستم با حذف برنامه های نا خواسته از استارت آپ ویندوز

مدیریت آسان استارت آپ ویندوز

محافطت در زمان واقعی از ویندوز توسط دیوار آتشین مخصوص استارت آپ

بهینه سازی استارت آپ ویندوز برای اجرای سریع ویندوز

تشخیص خودکار برنامه هایی که می خواهند وارد استارت آپ ویندوز شوند

رابط کاربری ساده و پر سرعت

حذف تروجان ها و برنامه های تبلیغاتی که به صورت خودکار در ویندوز اجرا می شوند.

نمایش اطلاعات دقیق برنامه های موجود در استارت آپ

ابزار مدیریت استارت آپ کامل و حرفه ای

۲) نرم افزار مدیریت استارتاپ هدف سنج

نرم افزار هدف سنج نرم افزار مدیریت استارتاپی است که به صورت تخصصی برای پیاده سازی OKR  مبتنی بر رویکرد چابک فعالیت می کند.

نرم افزار مدیریت استارتاپ hadafsanjOKR یک چارچوب برای هدف گذاری و تعیین اهداف است که با ایجاد اهداف بلند پروازانه همچنین تعیین شاخص های کلیدی به منظور سنجش عملکرد، اجرایی می شود.

مقاله OKR در سایت هدف سنج را بخوانید

از آنجایی که جمع آوری داده ها و همچنین طیقه بندی این OKRها کار تقریبا دشواری به نظر می رسد نرم افزار هدف سنج به کمک ما رسیده است.

به کمک نرم افزار هدف سنج شما میتواند اهداف بلند پروازانه مربوط به استارتاپ و کسب و کارتان را در بازه سه ماهه  مشخص کنید. در قدم بعدی برای اهداف تعیین شده شاخص های کلیدی مشخص کنید . به وسیله این شاخص ها عملکرد تیم و سازمان را در مسیر دستیابی به اهداف بسنجید. وظایف و تسک های مربوط به افراد و تیم ها را سازماندهی کرده و به آنها تخصیص دهید.

با استفاده از این نرم افزار  سازمان شما میتوانید به صورت مستمر نتیجه تلاش های کوچک و بزرگ افراد و تیم ها را ببینید .که این امر باعث بالارفتن انگیزه افراد در استارتاپ و کسب و کارتان  می شود و همچنین  به هم راستا سازی تلاش افراد و تیم ها برای رسیدن به هدف تعیین کمک می کند.

در حال حاضر هدف سنج این امکان را برای شما فراهم کرده که به مدت ۱۵ روز از این نرم افزار قدرتمند استفاده نموده و از امکانات بی نهایت آن برای رشد استارتاپ و کسب و کارتان بهره ببرید.

۳) نرم افزار مدیریت استارتاپ LivePlan

کسب و کار خود را برنامه ریزی کنید، سرمایه گذاری کنید و رشد دهید.

به راحتی یک طرح کسب و کار بنویسید، تامین مالی را تضمین کنید، و بینش هایی را به دست آورید تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند.

LivePlan به شما کمک می کند تا در مورد تمام جنبه های کسب و کار خود فکر کنید – بنابراین احتمال موفقیت شما دو برابر بیشتر است.

نرم افزار مدیریت استارتاپ liveplanاین نرم افزار از راه های زیر به شما کمک می کند:

از ۵۰۰+ نمونه برنامه الهام بگیرید

صدها نمونه طرح تجاری را که هر صنعتی قابل تصور را پوشش می دهد، مرور کنید. این به شما کمک می کند تا تصور کنید برنامه تکمیل شده شما چگونه باید باشد.

با راهنمایی متخصص سریعتر کار را تمام کنید

دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید که به شما نشان می دهد در هر بخش از برنامه خود چه بنویسید. تعاریف اصطلاحات کلیدی و آموزش های ویدئویی فرآیند برنامه ریزی را ساده می کند.

ایده های خود را سازماندهی و مطرح کنید

با ایجاد صفحه تک صفحه، ایده های خود را در ۳۰ دقیقه روشن و بررسی کنید. سپس از آن برای توضیح آسان فرصت های تجاری خود برای سرمایه گذاران استفاده کنید.

گزارش های مالی دقیق بسازید

دیگر با صفحات گسترده مزاحم نشوید. LivePlan شما را از طریق یک فرآیند ساده برای ایجاد پیش بینی ها و گزارش های مالی برای طرح کسب و کار خود راهنمایی می کند.

۴) نرم افزار مدیریت استارتاپ IdeaBuddy

IdeaBuddy چگونه می تواند به شما کمک کند؟

شما یک ایده پیشگامانه دارید، اما احساس می کنید گم شده اید، تنها هستید، یا فقط مطمئن نیستید که اجرای شما ایده شما را برآورده می کند. IdeaBuddy راه شما را از ایده تا تکمیل روشن می کند.

این برنامه در قدم های متفاوت همراه شما خواهید بود. مثلا در:

طرح ایده:

ایده خود را بسازید. تمام نکات مهم روی یک بوم تجاری را پوشش دهید. همچنین به شما امکان می دهد به راحتی با دوستان و شرکای خود طوفان فکری کنید.

راهنمای کسب و کار:

ایده خود را به یک تجارت تبدیل کنید

یک راهنمای گام به گام شما را در تمام مراحل توسعه ، از ایده اولیه تا اجرا ، می برد. بنابراین از هیچ جزئیات مهمی غافل نمی شوید.

نرم افزار مدیریت استارتاپ ideabuddyطرح مالی:

به راحتی پیش بینی های مالی انجام دهید

یک برنامه مالی حرفه ای بسازید ، پیش بینی دقیق سود و زیان (P&L) را انجام دهید و پیش بینی جریان نقدی خود را در یک نگاه مشاهده کنید.

نرم افزار مدیریت استارتاپ ideabuddy4-طرح کسب و کار:

یک طرح تجاری مدرن تهیه کنید.

به طور کلی میتوان گفت IdeaBuddy کل ایده را مستند کرده . یک طرح تجاری داخلی ایجاد می کند که می توانید آن را به شرکا و سرمایه گذاران بالقوه ارائه دهید و ایده خود را به اجرای حقیقی نزدیک تر سازید.

۵)نرم افزار مدیریت استارتاپ Aha

این نرم افزار مجموعه ای کامل از مدیریت محصول برای تعیین استراتژی ، ثبت ایده ها ، امتیاز دهی به ویژگی ها و به اشتراک گذاری برنامه های بصری است. این  برنامه شامل ایده های ضروری برای بازخورد جمع آوری اطلاعات. بیش از ۵،۰۰۰ شرکت و ۵۰۰،۰۰۰ کاربر است که به این نرم افزار اعتماد کردند تا محصولات دوست داشتنی بسازند .

این برنامه در قدم های زیر همراه شما خواهید بود نظیر:

ابتدا استراتژی

برای رسیدن به آنجا باید بدانید کجا می روید. اهداف و ابتکارات را در اولویت قرار دهید تا “موضوع قرمز استراتژی” را از طریق نقشه راه خود به کار واقعی پیوند دهید.

نرم افزار مدیریت استارتاپ Ahaکار را تعریف کنید

دقیقاً آنچه را که باید تکمیل شود را در یک مکان توضیح دهید. کارتها را به ترتیب اولویت بکشید و سریع وارد شوید تا اطلاعات بیشتر و وضعیت را به روز کنید.

برای موفقیت برنامه ریزی کنید

زمان و پیشرفت ابتکارات، راه اندازی ها و پروژه های مهم را مشاهده کنید. پیگیری تحویل ها و وابستگی ها در بین تیم ها، بنابراین می توانید به موقع هر بار تحویل دهید.

نرم افزار مدیریت استارتاپ Ahaایده های انبوه

ایده های مشتری و همکاران را در یک مکان از طریق یک پورتال با مارک سفارشی ثبت کنید. آنها را از نظر ارزش و تلاش رتبه بندی کنید. بهترین آنها را مستقیماً به نقشه راه خود معرفی کنید.

۶) نرم افزار مدیریت استارتاپ Planium Pro

Planium Pro یک نرم افزار برنامه ریزی تجاری مبتنی بر رایانش ابر است. که برای کمک به شرکت های کوچک و متوسط ​​طراحی برنامه های تجاری استراتژیک طراحی شده است. پلتفرم متمرکز کاربران را قادر می سازد تا فرصت های منحصر به فرد بازار را شناسایی کرده ، معیارهای رقبا را تعیین کرده و استراتژی های بازاریابی را آزمایش کنند.

نرم افزار مدیریت استارتاپ planning-proبا مدل های بازاریابی Planium Pro، شما می توانید با ارزیابی عواملی مانند رقابت بازار، اشباع و تنوع، و همچنین رشد صنعت و تفاوت کیفیت، سودآوری بالقوه را برای بازارهای مورد نظر خود ترسیم کنید. مدیران می توانند از نگاشت تجزیه و تحلیل رقبا برای مقایسه قیمت ها، موقعیت ها و عملکرد استفاده کنند. ابزارهای پیش بینی مالی از الگوریتم هایی برای تجزیه و تحلیل حساسیت ها، ارزیابی خطرات و اندازه گیری نتایج احتمالی استفاده می کنند.

این نرم افزار مدیران را قادر می سازد تا فرآیندهای معمول و رویه های عملیاتی از سراسر سازمان، از جمله بازاریابی، عملیات، منابع انسانی، نوآوری، امور مالی و موارد دیگر را در بستر متمرکز ادغام کنند. این راه حل همچنین به مشاغل کمک می کند تا منابع داخلی را بهینه کرده.همچنین بتوانند پیش بینی هایی را برای تقاضای آینده ایجاد کنند. داشبوردهای Planium Pro و گزارش های سفارشی به کاربران اجازه می دهد تا داده ها را با گزارشات شخصی گرافیکی بصری مقایسه کنند.

۷) نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheet

Smartsheet یک برنامه ابری SaaS () برای مدیریت کار و همکاری است که بیش از ۸۰۰۰۰ کسب و کار و میلیون ها کاربر در بیش از ۱۷۵ کشور به آن اعتماد دارند.

با توجه به ویژگی‌های مدیریت پروژه آنلاین، همکاری و اشتراک‌گذاری فایل، برنامه کاربردی صفحه‌گسترده بصری Smartsheet به طور گسترده برای ردیابی و مدیریت انواع مختلف کار از جمله.: پروژه‌های تیمی و لیست وظایف، اطلاعات مشتری، برنامه‌ریزی رویدادها و کسب و کار استفاده می‌شود.

نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheetفرآیندها پلت فرم Smartsheet ابزارهایی برای اتوماسیون گردش کار، همکاری محتوا، مدیریت فرم ها، مدیریت پروژه، ثبت فعالیت، زمان بندی، ردیابی داده ها در زمان واقعی و موارد دیگر ارائه می دهد.

نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheet2مشتریان می توانند به صورت آنلاین حساب های خود دسترسی داشته باشند. همچنین به کاربران اجازه می دهد تا سیستم را با گردش کار موجود خود ادغام کنند.

نرم افزار مدیریت استارتاپ smartsheetاز سال ۲۰۰۶، Smartsheet یک سابقه اثبات شده برای سهولت استفاده، امنیت و در دسترس بودن سیستم ایجاد کرده است.

همان طور که گفته شد، استفاده از نرم افزارها برای مدیریت یک استارتاپ امری ضروری است. همین طور نرم افزار هدف سنج معرفی شد که یک نرم افزار کارا است. برای استفاده از این نرم افزار به لینک زیر بروید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *