نرم افزار برتر برای مدیران سازمانی

اگر شما مدیر یک سازمان هستید و یا می‌خواهید مدیریت یک سازمان را به عهده بگیرید، باید به نکات خاصی توجه کنید. نکاتی که شما را به یک مدیر تمام عیار تبدیل می‌کند. از جمله این نکات، می‌توان به توجه به روش‌ها نوین مدیریت سازمانی، مدیریت دانش، نرم افرارهای مورد نیاز و… اشاره کرد. استفاده از نرم افزار برتر مدیریت سازمانی به مدیران جهت پیشبرد اهداف و افزایش بهره وری کمک شایانی می‌کند. در ادامه به معرفی و کاربرد ۷ نرم افزار برتر برای مدیران سازمانی خواهیم پرداخت.

از آنجا که تکنولوژی تمام ارکان زندگی ما را در برگرفته است، بی معنی است که فکر کنیم، ما در سازمانمان به تکنولوژی و نرم افزارهای مناسب نیازی نداریم. علاوه بر نیاز به وجود این نرم افزارها، راحتی استفاده از آن‌ها و ایجاد سهولت در کارها نیز از دلایل دیگر استفاده از نرم افزارهاست. کاربردی ترین و مهم ترین نرم افزارهای این حوزه به شرح زیرند:

نرم افزار scoro

اولین نرم افزار از ۷ نرم افزار برتر برای مدیران سازمانی، scoro است. می‌توانید به اکثر مواردی که برای مدیریت یک سازمان نیاز دارید، به طور یکجا، دسترسی داشته باشید. مواردی مانند: پروژه‌ها، وظایف، صورت حساب‌ها، مدیریت تماس‌ها، تیم‌ها و … . در این نرم افزار می‌توانید جزئیات موارد گفته شده را تعیین کنید و با استفاده از سایر ویژگی‌های آن، به یک مدیر توانمند بدل شوید.

نرم افزار برای مدیران سازمانی

نرم افزار slack

اگر در سازمانتان تیم‌های فراوانی وجود دارد ولی برای ایجاد ارتباط بین اعضای تیم‌ها و بین تیم‌ها، با مشکل مواجه هستید، چاره‌ی کار شما slack است. استفاده از این نرم افزار، ارتباطات بین تیمی و بین اعضای تیم‌ها را بدون واسطه و راحت‌تر میکند. هم چنین این نرم افزار دارای میانبرهایی است که ضمن افزایش بهره‌وری، میزان همکاری را نیز بالا می‌برد.

نرم افزار proworkflow

اگر نیاز به یک نرم افزار تخصصی برای مدیریت وظایف دارید، proworkflow می‌تواند یک انتخاب عالی باشد. از ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  مشخص کردن وظایف
  • تخصیص کارکنان
  • زمان بندی یا تغییر زمان پروژه‌ها
  • دارا بودن اپلیکیشن مخصوص گوشی همراه

آخرین ویژگی گفته شده، این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی به اطلاعات موردنیازتان دست یابید.

نرم افزار toggl

یکی دیگر از ۷ نرم افزار برتر برای مدیران سازمانی  toggl است. این نرم افزار می‌تواند در زمینه تخصصی مدیریت پروژه به شما کمک کند. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید به صورت آنلاین و آفلاین، پروژه‌ها را مدیریت کنید. همین طور متوجه شوید که زمان دقیق صرف شده در هر بخش چه قدر بوده است. اگر از سایر نرم افزارها استفاده می‌کنید ولی تصمیم به تعویض آن گرفته اید، می‌توانید از toggl استفاده کنید. زیرا این نرم افزار می‌تواند با سایرین ادغام و همسان سازی شود.

نرم افزار برای مدیران سازمانی

نرم افزار hubstaff

گاهی بین شما و کارمندانتان اتفاق می‌افتد که بر سر دستمزد به توافق نمی‌رسید؛ بدین معنا که شما معتقدید او در ساعات کاری در مجموعه نبوده و یا وظایف خود را به درستی انجام نداده ولی او با نظر شما مخالف است. برای رفع مشکلات این چنینی و یا جلوگیری از وقوع آن‌ها، نرم افزار hubstaff کارا است. این نرم افزار که روی گوشی‌های موبایل نیز نصب می‌شود، می‌تواند با استفاده از GPS محل حضور کارمندان را مشخص کند، دستمزد آن‌ها را حساب کرده و به موقع و به صورت آنلاین پرداخت کند.

 

نرم افزار basecamp

اگر به تازگی مدیریت یک سازمان را به عهده گرفته اید و نیاز دارید تا درباره ایده‌هایتان با کسی مشورت کنید و یا نیازمند ایده‌های جدید برای ادامه مدیریت سازمانتان هستید، نرم افزار basecamp برای شما مناسب است. در این نرم افزار هزاران مدیر و کارمند سازمان‌های مختلف حضور دارند که ضمن به اشتراک‌گذاری ایده‌های خود، می‌توانند شما را در جهت پخته‌تر کردن ایده‌هایتان همراهی کنند. علاوه بر این نرم افزار basecamp قابلیت مدیریت پروژه‌ها و ظایف را نیز داراست.

نرم افزار هدف سنج

استفاده از نرم افزار هدف سنج به شما کمک می‌کند تا برنامه ریزی به سبک چابک و okr را در سازمانتان پیاده‌سازی کنید و هدف‌های مناسب خود را تعیین و نتایج کلیدی متناسب را تعریف کنید؛ سپس به مشخص نمودن kpiهای مورد نیاز بپردازید. هم چنین این امکان را به شما می‌دهد که با تیم‌ها و اعضای آن ارتباط مستمر داشته باشید و ضمن تعریف وظایف آن‌ها و پیگیری عملکردشان، موارد تشویقی نیز در نظر بگیرید.

علاوه بر موارد بالا، از آنجا که این نرم افزار به زبان فارسی است و تمامی کارمندان سازمان می‌توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند، شما می‌توانید با استفاده از آن، برنامه ریزی را در سطوح مختلف سازمانی جاری سازید و هم چنین از کمک و حمایت‌های تیم پشتیبانی آن تا رسیدن به اهدافتان، بهره ببرید.

در انتها لازم به ذکر است که استفاده از نرم افزارهای خارجی گفته شده به دلایل متعدد مانند تحریم‌ها، با مشکلاتی همراه است که استفاده از نرم افزارهای ایرانی مانند هدف سنج علاوه بر داشتن همان کارکرد و حتی عملکردی بهتر، مشکلات گفته شده را ندارد و شما می‌توانید مدیریتی آسوده و بدون مشکل را تجربه کنید.

منبع

www.scoro.com

‫5/5 ‫(1 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماخدماتتماس
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است